Nowa Kolekcja
  • 1
  • z
  • 1
  • 1
  • z
  • 1

Kapcie dla dziewczynki

Sklep BARTEK to markowe, zdrowe i bezpieczne obuwie dziecięce w najmodniejszych fasonach. U nas znajdą Państwo kapcie dla dziewczynek wyposażone w antypoślizgowe podeszwy oraz innowacyjne antybakteryjne wkładki. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Kapcie dla dziewczynek – obuwie dziecięce o właściwościach zdrowotnych

Kapcie dla dziewczynki BARTEK są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Nasze obuwie dziecięce tworzymy we współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny i antropologii. Kapcie dziewczęce uzyskały wiele wyróżnień, w tym między innymi znak Zdrowa Stopa, zostały także pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Matki i Dziecka. Nasza marka jest pomysłodawcą pierwszego w Polsce programu, który zajmuje się profilaktyką chorób stóp – Akademia Zdrowej Stopy. Oferujemy buciki, które zostały dostosowane do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, w tym także maluszków, które stawiają swoje pierwsze kroki w dziecięcym świecie.

Kapcie dziewczęce zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie

Kapcie dla dziewczynek BARTEK zostały zaprojektowane tak, by ich użytkowanie było jak najbardziej komfortowe i bezpieczne. Wsuwane modele można łatwo założyć i ściągnąć, a jednocześnie przylegają one do stópki tak dokładnie, że szanse na to, że bucik spadnie podczas zabawy, są niewielkie. BARTEK to kapcie dziewczęce wyposażone w antypoślizgowe podeszwy. Posiadamy w sprzedaży najróżniejsze fasony obuwia dziecięcego, które sprawdzi się doskonale zarówno w plenerze, jak i w mieszkaniu czy na sali lekcyjnej.

Kapcie dla dziewczynki z antybakteryjną wkładką i termokauczukową podeszwą

Nasza marka BARTEK znana jest ze stosowania unikalnych i innowacyjnych rozwiązań obuwniczych. Jednym z nich są antygrzybiczne oraz antybakteryjne wkładki. Kapcie dziewczęce także je posiadają. Umieszona w nich wkładka B-FRESH nie tylko zapobiega powstawaniu wewnątrz buta przykrego zapachu potu, ale i także chroni stopę przed drobnoustrojami. Kapcie dla dziewczynek BARTEK długo zachowują świeżość i zapewniają odpowiednią higienę dla stóp. Co jeszcze je wyróżnia? Warto przyjrzeć się podeszwie wykonanej z termokauczuku. Materiał ten jest bowiem korzystny z punktu widzenia rozwoju kostnego i mięśniowego dziecka.

BARTEK to nie tylko kapcie dziewczęce, to także wiele innych rodzajów butów dopasowanych do różnych faz rozwoju dziecka

BARTEK to kapcie dla dziewczynki, a także wiele innych rodzajów obuwia dziecięcego, produkowanych z wysokiej jakości, atestowanych materiałów. Oferujemy ogromny wybór wzorów i kolorów, a także różne fasony butów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prawidłowy rozwój dziecka zależy w dużym stopniu od właściwego dopasowania butów do stóp, dlatego konstrukcja obuwia została opracowana tak, by spełniać potrzeby rosnącego maluszka. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić kapcie dziewczęce, a także szereg innych - buciki wiosenne, letnie, zimowe, jesienne oraz całoroczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obuwia dziecięcego o właściwościach prozdrowotnych!

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz