Kod SALE20

Buty dla dziewczynki

Znasz już sklep Bartek? Oferujemy buciki dziecięce najwyższej jakości. Znajdziesz u nas obuwie dziewczęce na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Na nasz asortyment składają się zarówno buty dla dziewczynki w wieku szkolnym, jak i buciki dla najmłodszych, np. typu mini first steps.

Buciki dla dziewczynki Bartek – stworzone z myślą o najmłodszych

Bartek to sklep z obuwiem dziecięcym dla każdej grupie wiekowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno buty dla dziewczynki, która potrafi już samodzielnie wiązać sznurowadła, jak i modele dedykowane najmłodszym, np. buciki typu mini first steps. Buciki dla dziewczynki mini first steps zostały zaprojektowane we współpracy z lekarzami ortopedii i antropologami. Są one przeznaczone dla maluchów, które dopiero uczą się chodzić. Modele, które posiadamy w sprzedaży, zostały wyposażone w specjalny obcas Thomasa, wspomagający podparcie sklepienia stopy. Nie mogło w nich zabraknąć także antypoślizgowej i odpornej na ścieranie podeszwy.

Obuwie dziewczęce marki Bartek – szeroki wybór butów dla dziewczynki na każdą okazję

W kolekcji obuwia dziewczęcego Bartek znajdą Państwo buciki dla dziewczynki na różne okazje i pory roku. Polecamy zapoznać się z bogatym asortymentem letnich sandałków, butów sportowych oraz z zimowymi kozakami i botkami. Prezentowane modele zapewniają stopie odpowiednią stabilizację i amortyzację, co jest szczególnie ważne w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wykonanie z wysokogatunkowej skóry naturalnej zapewnia wysoki komfort, higienę i bezpieczeństwo. Dodatkowe atuty to modny wygląd – proponujemy buciki w rozmaitych kolorach i wzorach. W ofercie nie brakuje pastelowych odcieni oraz ozdobnych dziewczęcych akcentów, takich jak np. kokardki czy też kwiatki na czubku buta. Tego typu rozwiązania szczególnie podobają się dziewczynkom, które lubią się stroić.

Buty dla dziewczynek Bartek – działamy w służbie zdrowia dziecięcych stóp

Obuwie dla dziewczynki marki Bartek posiada liczne prozdrowotne właściwości. Współpracujemy z lekarzami ortopedami oraz antropologami i anatomami, oraz w konsultacji z nimi ciągle doskonalimy swoje produkty. W trosce o prawidłowy rozwój dziecięcych stóp powołaliśmy do życia Akademię Zdrowej Stopy. W ramach projektu wykonywane są - między innymi - cykliczne badania funkcjonowania i rozwoju stóp u dzieci. Jesteśmy wielokrotnie nagradzani, zarówno z powodu wypuszczanych na rynek produktów, jak i działalności popularyzatorskiej.

Bartek to także profilaktyczne obuwie dla dziewczynki

Bartek to także wysokiej jakości profilaktyczne buty dla dziewczynek i chłopców. To obuwie, które chroni nie tylko przed powstawaniem otarć czy też zgrubień, ale i przed powstawaniem wad struktury stopy. Dzięki bucikom profilaktycznym można skierować rozwój stóp malucha na właściwe tory. Obuwie dziewczęce Bartek jest całkowicie bezpieczne dla układu kostno-stawowo-mięśniowego. Zachęcamy, by rodzice wspierali rozwój swoich pociech od najmłodszych lat, zwłaszcza w najważniejszym okresie, kiedy tempo wzrastania jest najwyższe.

Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać odpowiednie buty dla dziewczynki w różnych przedziałach wiekowych?

Aby wybrać odpowiednie buty dziewczęce, wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego BARTEK, ustawić prawidłowe filtry w wyszukiwarce i pierwszy krok jest już za nami. Dbając o to, aby Rodzice mogli łatwo wyszukać odpowiedni rozmiar obuwia dla swojej pociechy, podzieliliśmy kategorie rozmiarowe na cztery różne wielkości.

Mamy zatem pierwszą grupę, Niemowlęcą, dla najmłodszych użytkowniczek naszego obuwia. Tutaj numeracja zaczyna się od wielkości 17, a kończy na 21. W tej kategorii znajdziesz wygodne buciki dla dziewczynki z serii Mini First Steps.

Kolejna grupa to grupa Poniemowlęca. Znajdują się tutaj buty dla dziewczynki, która nosi numer od 19 do 26. Bogata paleta kolorów i piękne wzory obuwia dla dziewczynek z pewnością pozwolą Ci wybrać najpiękniejszy model bucików dla Twojej pociechy.

Grupa trzecia, według której możesz dopasować odpowiednie buty dziewczęce, to grupa Przedszkolna. Ta kategoria wielkościowa zawiera w sobie piękne, komfortowe i prozdrowotne buty dla dziewczynek, które noszą rozmiary od 26 do 32.

Ostatnią podkategorią wydzielającą numerację obuwia dla dziecięcych stóp, jest grupa Szkolna, w której znajdują się buty dla dziewczynek najstarszych. Numeracja zaczyna się tutaj od wartości 33, a kończy na numerze 40.

Dzięki tak klarownemu podziałowi wielkościowemu, z pewnością będzie Ci łatwiej wybrać odpowiednie buty dziewczęce dla swojej pociechy.

Dlaczego warto kupować buty dla dziewczynek BARTEK?

Każde dziecko rozwija się w swoim indywidualnym tempie, a zadaniem rodziców jest wspieranie prawidłowego procesu dorastania swoich pociech. Od 30 lat zajmujemy się projektowaniem optymalnych modeli butów dziecięcych i współpracujemy z lekarzami ortopedii oraz specjalistami z dziedziny antropologii. Tak bogate doświadczenie na rynku obuwniczym pozwala nam z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecać Rodzicom sprawdzone i prozdrowotne buty dziewczęce BARTEK. Zarówno buciki dla dziewczynki, jak i buty dla dziewczynek starszych wyposażone są w specjalne, profilowane wkładki oraz ergonomiczne cholewki, które zapewniają stopom odpowiednie podparcie w trakcie chodzenia. Wybrane serie obuwia dziewczęcego zaopatrzone są we wkładki B-FRESH i Dry&Go, które zapewniają stopom dziecka suchość, chroniąc tym samym przed grzybami czy alergenami.

Czym wyróżniają się buciki dla dziewczynki profilaktyczne?

Rozwój układu kostno-stawowego w wieku dziecięcym jest intensywny. Młode kości są w fazie wzrostu, a co za tym idzie, są także bardziej podatne na niekorzystne deformacje czy zniekształcenia. Marka BARTEK tworzy buty dziewczęce profilaktyczne, które są prozdrowotne i wspierają harmonijny rozwój układu kostno-stawowego. Buciki dla dziewczynki wykonywane są z lekkich, naturalnych materiałów, aby zapewnić stopie odpowiednią cyrkulację powietrza. Ponadto, buciki dziewczęce profilaktyczne zaopatrzone są w obcas Thomasa, który stanowi świetną profilaktykę powstawania wad stóp. Buty dla dziewczynek marki BARTEK projektowane są z myślą o gustach najmłodszych, dlatego na stronie sklepu internetowego znajdziesz radosną paletę barw i pięknie wykończone modele butów dla dziewczynki.

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz