-15 na wszystko

Buty na lato dla chłopca

W sklepie Bartek znajdą Państwo najwyższej jakości buty letnie dla chłopca. Polecamy kolekcję złożoną z lekkich sandałów zapinanych na rzepy, obuwia profilaktycznego o właściwościach zdrowotnych oraz łatwych we wkładaniu kapci. Dla każdego coś dobrego!

Buty letnie dla chłopca Bartek

Buty na lato dla chłopca Bartek zostały zaprojektowane z myślą o tym, by zapewnić najmłodszym wygodę oraz zadbać o ich zdrowie. Nasze produkty tworzymy we współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu rozwoju dziecięcej stopy. Wiele z nich zostało nagrodzonych w kategoriach takich jak „Superprodukt”, czy też „Najlepszy produkt dla dziecka”. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stopy dziecka zmieniają się wraz z wiekiem, dlatego by zapewnić im zdrowie na długie lata, oferujemy doskonale wyprofilowane buty, stworzone z materiałów najwyższej jakości.

Buty letnie dla chłopca są dostępne w różnych modnych wzorach i kolorach. W kolekcji przeznaczonej dla najmłodszych nie mogło zabraknąć lekkich sandałów z amortyzującymi podeszwami oraz miękkich i wygodnych kapci. Dopełnieniem oferty są buty profilaktyczne dla chłopców, u których jest konieczna korekcja wady postawy.

Buty na lato dla chłopca – sandały

W sklepie Bartek znajdą Państwo najwyższej jakości buty na lato dla chłopca, w tym między innymi sandały zapinane na rzepy. Oferujemy zarówno modele piankowe, idealne na basen, jezioro lub plażę, jak i sandały skórzane, doskonałe do poruszania się w warunkach miejskich. Kolekcja składa się z bucików zapinanych na rzepy w najmodniejszych kolorach. Chłopiec z pewnością doceni zestawienie barw takich jak niebieski i żółty czy też szary oraz zielony, dzięki czemu będzie chciał nosić ulubione buty każdego dnia.

Buty na lato dla chłopca – kapcie

W skład kolekcji buty letnie dla chłopca wchodzą także super wygodne kapcie wsuwane na nogi. Modele przeznaczone dla chłopców wyróżniają ciekawe aplikacje nawiązujące do chłopięcych zainteresowań. Każdy bucik został wyposażony w antypoślizgową podeszwę z termokauczuku, profilowaną wkładkę oraz wypełnienie antybakteryjne i antygrzybiczne B-FRESH. Wkładka działa podobnie jak dezodorant, zapewniając stopie świeżość na wiele godzin.

Buty letnie dla chłopca – obuwie profilaktyczne

Doceniane przez wielu rodziców buty na lato dla chłopca to również obuwie profilaktyczne. Nigdy nie jest za późno na to, żeby zadbać o rozwój stóp pociechy, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym produktem. Buciki profilaktyczne wykonane z naturalnej skóry licowej i nubuku korygują wady w strukturze stopy, a także zapewniają jej odpowiednią amortyzację podczas poruszania się. Podobnie jak kapcie, zostały one wyposażone w nową wkładkę B-FRESH, która zapewnia optymalne parametry higieniczne. Wyróżnia je również niecodzienny wygląd – nowoczesne obuwie profilaktyczne zachwyca swoim designem, w związku z czym jest ono chętnie noszone przez maluchy w różnym wieku. Buty letnie dla chłopca profilaktyczne posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka – polecamy je wszystkim rodzicom.

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz