System montażu

2013-03-13

Tajemnicą elastyczności i lekkości bucików jest ich konstrukcja…

Systemy montażu butów BARTEK:

MIĘCIUTKIE MOKASYNKI
Tak, bardzo mięciutkie.

Spody z termokauczuku, cholewki z miękkiej skóry zawinięte pod stopy, zamiast sztywnej podpodeszwy – to nadzwyczajna elastyczność przyjazna dla stopy malucha. System ten sprawia, że lekki i swobodny jest każdy krok Twojego dziecka. Ręcznie szyta, jak w indiańskim mokasynie wstawka, podkreśla miękkość całego bucika, a podwyższony czubek buta daje jeszcze większą swobodę paluszkom.

mokasyny_640x204


STROBEL

Z tradycją na bakier – dlaczego?

Bo tradycyjną podpodeszwę zastąpiliśmy specjalnie dobraną włókniną i zszyliśmy ją z cholewką. Dzięki temu Twoje dziecko, nosząc buty BARTEK, poczuje się naprawdę komfortowo! A Ty przekonasz się jak trwałe i wytrzymałe są buty BARTEK.

strobel_640x200


ĆWIEKOWANE

Inżynieria podeszwy? Ależ tak!

High tech w butach BARTEK dzięki nowatorskiej konstrukcji podpodeszwy. Zbadaliśmy gdzie zginają się stopy dzieci w czasie chodzenia, a następnie dokładnie w tym samym miejscu zastosowaliśmy super elastyczną piankę, która ułatwia zginanie butów i sprawia, że dziecko wykorzystuje naturalną siłę swoich mięśni. Stopy unoszą się z lekkością motyla.

To prawdziwy komfort! No limit high tech!

cwiekowane_640x342


WTRYSKOWE

Zyskujesz to, co wyjątkowe.
Wyeliminowaliśmy klejenie – po prostu wtryskujemy poliuretan bezpośrednio na miękką cholewkę. Dzięki temu Twoje dziecko nosi buty na jeszcze lżejszych i bardziej elastycznych spodach. Nie ma klejenia, nie ma odklejania, a przemakanie znacznie ograniczone. Sprawdź koniecznie tę nową jakość!

wtryskowe_640x303


STROBLOWO-PRZESZYWANY 

Całkowita nowość!!!!
Połączenie dwóch systemów montażu – Strobla i Przeszywanego powoduje, że obuwie montowane tym systemem jest bardzo lekkie, elastyczne, komfortowe i trwałe. Nowatorskie rozwiązanie przyczyniło się do stworzenia idealnych bucików dla naszych milusińskich.

Sprawdź koniecznie naszą nowość!!!!

stroblowo-przeszywany_640x284

Zapisz


Powrót
Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz