Darmowe zwroty

Dla klientów Bartek

Wejdź na stronę https://bartek.com.pl/logowanie
i zaloguj się do swojego konta. Jeżeli nie posiadasz konta w naszym sklepie zarejestruj się już dziś i skorzystaj ze zwrotu oraz innych dodatkowych ofert.
Pamiętaj, aby adres email podany podczas dokonywania zamówienia odpowiadał adresowi podanemu przy tworzenia konta! Jeżeli chcesz, zawsze możesz wysłać zwrot na własny koszt. W takiej sytuacji pamiętaj, aby zwrot zawierający formularz zwrotu zostały wysłany na adres:

Wojas S.A.,
ul Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ, z dopiskiem
"ZWROT - sklep internetowy"
Przejdź do zakładki zwróć przesyłkę.
Wybierz zamówienie, które będzie zwracane.
Wybierz produkty które bedą zwracane.
Wybierz kurier DPD lub Paczkomat Po wybraniu formy zwrotu wyświetli się potwierdzenie i informacja jakie produkty są zwracane, metoda zwrotu przesyłki oraz dane klienta i formularz zwrotu, który trzeba wydrukować i dołączyć do zwracanej paczki.
Zostanie wygenerowany numer listu przewozowego oraz informacja, kiedy kurier odbierze od Państwa przesyłkę. Najczęściej jest to następnego dnia, w godzinach 8:00 – 16:00
Naciśnij przycisk przekierowania do strony inpost.Wypełnij wszystkie wymagane pola i naciśnij przycisk wyślij. Na podany numer telefonu przyjdzie kod SMS do nadania paczki w paczkomacie. Tym kodem opisz paczkę i udaj się z nim do paczkomatu.
Pamiętaj o wydrukowaniu i włożeniu formularza zwrotu. Bez niego nie będziemy mogli zidentyfikować twojego zamówienia!
Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz