-15 na wszystko
  • 1
  • z
  • 1
  • 1
  • z
  • 1

Obuwie zimowe chłopięce

BARTEK to sklep z markowym obuwiem dziecięcym, oferujący modne, komfortowe i bezpieczne buty dla dzieci. Znajdą u nas Państwo buty zimowe chłopięce, które są nie tylko ciepłe i solidnie wykonane, ale i także zostały pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Matki i Dziecka.

Buty zimowe dla chłopca – duży wybór!

BARTEK to wiele różnych wzorów i fasonów markowego obuwia dziecięcego. Znajdą Państwo u nas buty zimowe dla chłopca wykonane z czystej wełny, zapinane na rzepy lub sznurowane. Obuwie zimowe chłopięce, które oferujemy, jest ocieplane i oddychające. Dodatkowe zalety to praktyczne i antybakteryjne wkładki oraz podeszwa z termokauczuku. To pierwsze rozwiązanie ma na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się szkodliwych drobnoustrojów i powstawaniu wewnątrz buta zimowego przykrego zapachu potu. Natomiast termokauczuk to nowoczesny materiał, który, stosowany w podeszwie, wpływa pozytywnie na stabilizację i poprawną postawę oraz wspiera rozwój kośćca stopy młodej osoby.

Buty zimowe dla chłopców produkowane w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

Buty zimowe dla chłopców BARTEK charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. We wszystkich rodzajach obuwia dziecięcego stosujemy antypoślizgowe podeszwy, tak, by zapewniały one dziecku najwyższy komfort podczas zabawy na świeżym powietrzu lub też na hali sportowej. Znajdą Państwo u nas obuwie zimowe chłopięce wykonane z elastycznej, miękkiej i oddychającej skóry licowej, która - właściwie pielęgnowana - przetrwa spokojnie cały zimowy sezon. Wyposażone w solidne zapięcia w postaci rzepów lub suwaków, sznurowane lub wsuwane na nogę, buty będą niezastąpionym towarzyszem wszystkich zimowych przygód dziecka.

Obuwie zimowe chłopięce, opracowane przez specjalistów

Marka BARTEK jest znana na rynku ze stosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji obuwia dziecięcego. Jesteśmy pomysłodawcą pierwszego w Polsce programu, który zajmuje się profilaktyką chorób stóp o nazwie Akademia Zdrowej Stopy. Tworząc zimowe buty chłopięce, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu zdrowia, anatomii i fizjologii stopy dziecięcej. Właściwości zdrowotne butów zimowych chłopięcych, a także innych rodzajów obuwia dziecięcego, które posiadamy w sprzedaży, potwierdzają uzyskane wyróżnienia takie jak znak Zdrowa Stopa czy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Buty zimowe chłopięce i wiele innych rodzajów obuwia

Obuwie dziecięce BARTEK jest nie tylko modne czy komfortowe w noszeniu, ale zapewnia także prawidłowy rozwój układu kostnego, zgodnie z określonymi fazami rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrane buty zimowe dla chłopca pozwolą na nieskrępowane i bezpieczne zabawy na świeżym powietrzu, w każdych warunkach. Jeśli chcą Państwo skompletować garderobę dla swojej pociechy, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! Poza butami zimowymi dla chłopców produkujemy także wysokiej jakości kapcie, półbuty, buty sportowe, sandały chłopięce oraz obuwie profilaktyczne, dostosowane pod względem potrzeb do dziecka w każdym wieku.

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz