-15 na wszystko

Chłopiec - obuwie jesienne

Na stronie sklepu Bartek znajdziesz szeroki wybór butów jesiennych dla chłopca. Są tutaj zarówno wyższe trzewiki chłopięce, jak i niższe półbuty skórzane, dostępne w rozmaitych kolorach. Sprawdź ofertę i wybierz najwygodniejsze buty dla swojego dziecka!

Buty jesienne dla chłopca z serii Mini First Steps Bartek

Jeśli szukasz obuwia jesiennego dla swojego najmłodszego jesiennego chłopca, który dopiero uczy się stawiać pierwsze kroki, przejrzyj linię obuwia dla najmłodszych Mini First Steps Bartek! Właśnie tutaj znajdziesz najmniejszą rozmiarówkę butów jesiennych dla chłopca, która zaczyna się od rozmiaru 18 - długość wkładki to 11,7 cm. Buciki z tej serii są bardzo stabilne, posiadają podeszwę wykonaną z termokauczuku, natomiast wierzch i wkładka zrobione są ze skóry naturalnej.

Buty na jesień dla chłopca

Buty jesienne chłopięce dla starszaka, zaczynają się mniej więcej od rozmiaru 26, który ma długość wkładki ok. 15 cm. Oczywiście jest to wyznacznik jak najbardziej umowny, ponieważ każde dziecko ma inną budowę, rozwija się we własnym tempie i może się okazać, że Twój królewicz potrzebuje innego rozmiaru, niż ten, który jest przypisany do jego wieku w tabelce. Aby dokładnie sprawdzić, jaki rozmiar buta jest Wam niezbędny, zmierz małą stópkę i z takimi danymi zasiądź do przeglądania oferty butów jesiennych chłopięcych.

Buty jesienne chłopięce na starsze dziecko

Rozmiarówka obuwia dziecięcego dla chłopców w wieku przedszkolno-szkolnym zaczyna się mniej więcej od numeru 28, który jest równy 17,9 cm, a kończy się na rozmiarze 32, któremu odpowiada długość 20,5 cm. Buty jesienne dla starszych chłopców występują w bardzo szerokim asortymencie, zarówno jeśli chodzi o kolor, ozdoby, jak i sposób zapinania. Buty przejściowe dla starszego chłopca mogą mieć sznurówki, rzepy lub zamek. Rodzaj zapięcia dopasuj do tego, na jakim etapie zakładania butów i wiązania sznurówek jest Twój syn.

Buty przejściowe dla chłopca - jaki kolor wybrać

Buty przejściowe dla chłopca to tak naprawdę podstawowy rodzaj obuwia, który powinien znaleźć się w każdej dziecięcej garderobie. Jesienna pogoda w Polsce często przynosi dosyć chłodne wieczory i poranki, podczas gdy w dzień, słoneczko potrafi dosyć mocno przygrzać. Właśnie na taką jesień, najlepsze będą przejściowe buty dla chłopca. Są one zabudowane pod kostkę lub nawet i za kostkę, ale nie posiadają grubego ocieplenia, dzięki czemu mała stópka nie zmarznie rano lub wieczorem, ale również nie przegrzeje się i nie zapoci w ciągu dnia. Co więcej, buty jesienne chłopięce wyposażone są w specjalną wkładkę, która przeciwdziała poceniu się stóp, a jednocześnie działa jak dezodorant - zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

Jaki kolor jesiennych butów dla chłopca wybrać?

Na szczęście w sklepie Bartek masz tak szeroki wybór kolorów, deseni, wzorów i ozdób, że z pewnością wypatrzysz odpowiedni model butów dla Twojego dziecka. Znajdziesz tutaj naprawdę piękne buty jesienne dla chłopców! Mogą to być buty z wesołym zwierzęcym pyszczkiem na przodzie lub buty chłopięce w kolorowe kropki, paski lub w kratkę. Zapewniamy, że pomysłowość naszych projektantów jest dostosowana do potrzeb dziecięcej wyobraźni. Dzięki temu, kolorowe półbuty dla chłopca staną się jego ulubionym towarzyszem jesiennych spacerów!

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz