Zmiany regulaminu sklepu internetowego WWW.BARTEK.COM.PL

2014-12-25Szanowny Kliencie,

Informujemy, że 25 grudnia 2014 roku weszła w życie Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827). W związku z tym zmianie uległy niektóre zapisy regulaminu zakupów w sklepie internetowym BARTEK.COM.PL

Z myślą o Tobie i innych naszych Klientach staramy się nieustannie usprawniać pod kątem zakresu świadczenia naszych usług, bezpieczeństwa i prostoty działania oraz dostosowywać nasz Regulamin do zmieniających się przepisów prawa. Oznacza to, że od czasu do czasu zmuszeni jesteśmy dokonywać zmian w warunkach naszego Regulaminu będącego swoistą Umową z Klientem naszego sklepu.

Ponieważ staramy się informować Cię o wszystkim na bieżąco, zamieściliśmy treść nowego Regulaminu na naszych stronach internetowych. Prosimy, zapoznaj się ze stronąhttps://bartek.com.pl/regulamin-s17.

Podkreślamy, że potrzeba wprowadzenia nowego Regulaminu wynika ze zmiany przepisów prawa, które są jeszcze bardziej korzystne dla Klientów sklepu internetowego, zapewniając nowe prawa i jeszcze lepiej chroniąc przyznane.  

Jeśli zgadzasz się na przedstawione zmiany, nie musisz nic robić. Nowy Regulamin obowiązuje od dnia 25 grudnia 2014 r.

Jeśli nie chcesz zgodzić się na zmiany, poinformuj nas o tym w celu podjęcia odpowiednich czynności polegających na rozwiązaniu umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną (przede wszystkim: newsletter, własne konto).

Uwaga: Stara treść regulaminu jest dostępna pod adresem https://bartek.com.pl/regulamin-s17  

Pozdrawiamy,

Zespół BARTEK S.A.


Powrót
Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz