NIE TRAĆ OKAZJI ! Kup dziś – na wymianę masz czas do września 2015!

2015-01-12

nietracokazji750x210

Na ferie BARTEK przygotował wyjątkową propozycję, która z pewnością ucieszy niezdecydowanych. Tylko teraz zakupione buciki, w przypadku jeśli nie będą noszone, można wymienić aż do września 2015 roku.

REGULAMIN PROMOCJI

Klient ma prawo do wymiany zakupionego towaru bez podania przyczyn, w terminie do 30 września 2015 od daty zakupu. Dotyczy zakupów obuwia z kolekcji ZIMA zarówno w sieci sklepów firmowych BARTEK jak i zakupów w sklepie internetowym BARTEK bartek.com.pl.

Wymianie podlegają dokładnie takie same wzory. W przypadku braku rozmiaru tego samego wzoru, będzie możliwa wymiana na inny towar tego samego rodzaju, w tej samej cenie detalicznej.

W przypadku wzorów objętych wyprzedażą: jeśli Klient zakupił obuwie w cenie obniżonej, w momencie wymiany ceną obowiązującą jest cena przed obniżką, tzn. jeśli dokonano zakupu butów w cenie 149,90 zł, a przed obniżką ich cena detaliczna wynosiła 249,90 zł to w momencie wymiany Klient ma możliwość wyboru obuwia z tego samego rodzaju w cenie 249,90 zł. W przypadku jeśli pierwotna cena zakupionego obuwia była niższa od ceny obowiązującej w dniu wymiany, istnieje możliwość dopłacenia różnicy. W przypadku jeśli pierwotna cena zakupionego obuwia była wyższa od ceny obowiązującej w dniu wymiany, zwrot różnicy nie przysługuje.Powrót
Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz