Sale

Buty dla dziewczynki

Znasz już sklep Bartek? Oferujemy buciki dziecięce najwyższej jakości. Znajdziesz u nas obuwie dziewczęce na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Na nasz asortyment składają się zarówno buty dla dziewczynki w wieku szkolnym, jak i buciki dla najmłodszych, np. typu mini first steps.

Buciki dla dziewczynki Bartek – stworzone z myślą o najmłodszych

Bartek to sklep z obuwiem dziecięcym dla każdej grupie wiekowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno buty dla dziewczynki, która potrafi już samodzielnie wiązać sznurowadła, jak i modele dedykowane najmłodszym, np. buciki typu mini first steps. Buciki dla dziewczynki mini first steps zostały zaprojektowane we współpracy z lekarzami ortopedii i antropologami. Są one przeznaczone dla maluchów, które dopiero uczą się chodzić. Modele, które posiadamy w sprzedaży, zostały wyposażone w specjalny obcas Thomasa, wspomagający podparcie sklepienia stopy. Nie mogło w nich zabraknąć także antypoślizgowej i odpornej na ścieranie podeszwy.

Obuwie dziewczęce marki Bartek – szeroki wybór butów dla dziewczynki na każdą okazję

W kolekcji obuwia dziewczęcego Bartek znajdą Państwo buciki dla dziewczynki na różne okazje i pory roku. Polecamy zapoznać się z bogatym asortymentem letnich sandałków, butów sportowych oraz z zimowymi kozakami i botkami. Prezentowane modele zapewniają stopie odpowiednią stabilizację i amortyzację, co jest szczególnie ważne w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wykonanie z wysokogatunkowej skóry naturalnej zapewnia wysoki komfort, higienę i bezpieczeństwo. Dodatkowe atuty to modny wygląd – proponujemy buciki w rozmaitych kolorach i wzorach. W ofercie nie brakuje pastelowych odcieni oraz ozdobnych dziewczęcych akcentów, takich jak np. kokardki czy też kwiatki na czubku buta. Tego typu rozwiązania szczególnie podobają się dziewczynkom, które lubią się stroić.

Buty dla dziewczynek Bartek – działamy w służbie zdrowia dziecięcych stóp

Obuwie dla dziewczynki marki Bartek posiada liczne prozdrowotne właściwości. Współpracujemy z lekarzami ortopedami oraz antropologami i anatomami, oraz w konsultacji z nimi ciągle doskonalimy swoje produkty. W trosce o prawidłowy rozwój dziecięcych stóp powołaliśmy do życia Akademię Zdrowej Stopy. W ramach projektu wykonywane są - między innymi - cykliczne badania funkcjonowania i rozwoju stóp u dzieci. Jesteśmy wielokrotnie nagradzani, zarówno z powodu wypuszczanych na rynek produktów, jak i działalności popularyzatorskiej.

Bartek to także profilaktyczne obuwie dla dziewczynki

Bartek to także wysokiej jakości profilaktyczne buty dla dziewczynek i chłopców. To obuwie, które chroni nie tylko przed powstawaniem otarć czy też zgrubień, ale i przed powstawaniem wad struktury stopy. Dzięki bucikom profilaktycznym można skierować rozwój stóp malucha na właściwe tory. Obuwie dziewczęce Bartek jest całkowicie bezpieczne dla układu kostno-stawowo-mięśniowego. Zachęcamy, by rodzice wspierali rozwój swoich pociech od najmłodszych lat, zwłaszcza w najważniejszym okresie, kiedy tempo wzrastania jest najwyższe.


Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz