Kod SALE20
  • 1
  • z
  • 1

Czarne lakierki dla dziewczynki to idealne buciki na specjalne okazje. Nieważne czy wybieracie się na wizytę do rodziny, czy na przyjęcie – będą one pięknie prezentować się jako dodatek do każdego stroju. Czarne balerinki dla dziewczynki czy czółenka dziewczęce warto jednak wybrać nie tylko biorąc pod uwagę wygląd, ale przede wszystkim wygodę dziecka oraz naturalny rozwój stopy. Zwłaszcza jeśli maluch dopiero uczy się chodzić. W jaki sposób wybrać buty dla dziewczynki, by były one nie tylko estetyczne, ale także komfortowe?

 

Czarne balerinki dla dziewczynki – na co zwrócić uwagę?

 Wybierając czółenka dziewczęce lub inne buty wizytowe, zwróćcie uwagę na kilka elementów, które sprawią, że buty pięknie się zaprezentują, ale przede wszystkim będą niezwykle wygodne.

 

Czarne lakierki dla dziewczynki – pielęgnacja

 Buciki dziecięce niezwykle szybko niszczeją. W jaki sposób pielęgnować lakierki, by skóra cały czas wyglądała dobrze? Wbrew pozorom tego typu obuwie nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Przede wszystkim po każdym użyciu warto przetrzeć je wilgotną ścierką, by pozbyć się zabrudzeń. Aby skutecznie je zaimpregnować, zwłaszcza w sezonie wiosennym i jesiennym, konieczne jest także nałożenie pasty do butów lub impregnatu do nubuku i zamszu.

 

Czarne lakierki dla dziewczynki – jak wybrać rozmiar?

 Dzieci rozwijają się w niezwykle szybkim tempie i każdy rodzic musi o tym pamiętać – zwłaszcza podczas wyboru obuwia. Regularne sprawdzanie rozmiaru stóp dziecka w wieku od trzech do sześciu lat to świetny sposób na to, by przewidzieć, kiedy konieczne będzie wybranie się na zakupy po nowe buciki. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie sytuacji, w której maluch nosi za małe buty, co może przyczynić się do wad postawy. Aby sprawdzić rozmiar stopy i wybrać odpowiednie półbuty dziewczęce bądź inny typ obuwia, wystarczy odrysować nóżkę dziecka na białej kartce, a następnie zmierzyć jej długość pomiędzy dwoma najbardziej odstającymi skrajnymi punktami (stopą i paluchem). Ten wymiar z kolei należy porównać z tabelą rozmiarów, która znajduje się w każdym sklepie. Na Bartek.com.pl znajdziecie wiele bucików z szeroką rozmiarówką, dzięki czemu wybranie odpowiednich bucików nie powinno stanowić problemu.

 

Czarne baleriny dla dziewczynki – czy kupować je z dzieckiem?

 Kupowanie butów z dzieckiem to świetny sposób na to, by nauczyć malucha samodzielności oraz wskazać mu, jak ważne jest dbanie zarówno o obuwie, jak i o swój komfort. Nie trzeba robić tego stacjonarnie - wspólne zakupy przez Internet również mogą pozwolić Wam w przekazaniu maluchowi tych wartości.


Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz