Mid Season Sale

Czółenka dla dziewczynki i baleriny sportowe

Marka BARTEK jest jedną z najchętniej wybieranych przez rodziców. Nic dziwnego! Produkujemy wysokiej jakości obuwie dziecięce – czółenka dla dziewczynki, baleriny sportowe i wiele innych! Nasze produkty powstały we współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny ortopedii, po to, by wspierać rozwój dziecięcych stóp każdego dnia.

Balerinki dla dziewczyny – dlaczego warto wybrać markę BARTEK?

Marka BARTEK jest obecna na rynku obuwniczym już ponad 25 lat. Dlaczego warto wybrać baleriny sportowe i czółenka dla dziewczynki BARTEK? Nasze produkty powstają we współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny ortopedii. Powołaliśmy do życia Akademię Zdrowej Stopy i ciągle doskonalimy wytwarzane obuwie dziecięce, tak, by było ono doskonale dopasowane do najważniejszych potrzeb rozwojowych dziecka. Stawiamy przede wszystkim na zdrowie!

Baleriny dla dziewczynki – postaw na zdrowie!

Baletki dla dziewczynki BARTEK to buty, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecięcej stopy. Zamiast zakładać obuwie niskiej jakości, które może doprowadzić do powstania różnych niekorzystnych zmian w strukturze stóp, lepiej postawić na zdrowe i bezpieczne markowe czółenka oraz baleriny i buty sportowe dla dziewczynki z atestem. To nie tylko ładne i modne wzory czy fasony, to gwarancja zdrowego rozwoju oraz najwyższego możliwego komfortu podczas chodzenia.

Baletki dla dziewczynki, baleriny sportowe – duży wybór produktów

Historia firmy BARTEK sięga 1991 roku. To właśnie wtedy powstała polska firma produkująca prozdrowotne obuwie dziecięce. Od tego czasu dbamy o to, by każda para butów dziecięcych była niezmiennie wysokiej jakości. Dziś marka BARTEK to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów obuwia dziecięcego. W asortymencie posiadamy zarówno eleganckie baleriny dla dziewczynki, jak i sportowe balerinki dla dziewczyny. Sprzedajemy także kozaki, sandały, czółenka i wiele innych rodzajów obuwia, wykonanego z wysokiej jakości naturalnych i oddychających materiałów. Wybrane modele posiadają właściwości antypoślizgowe, zapewniające najwyższy stopień wygody. Stosujemy także innowacyjne antybakteryjne wkładki, które poprawiają parametry higieniczne bucików.

Czółenka dla dziewczynki – na jakie okazje nadaje się ten typ obuwia?

Obuwie marki BARTEK jest idealne na każdą okazję. Baletki dla dziewczynki idealnie sprawdzą się w szkole lub w przedszkolu, natomiast czółenka dla dziewczynki można nosić na zewnątrz – wiosną, latem oraz jesienią. W sprzedaży posiadamy zarówno balerinki dla dziewczyny na płaskim obcasie, jak i czółenka na niewielkim koturnie. Wykonane w różnych kolorach i fasonach, można je łatwo dopasować do spodni, spódnic i sukienek. Oferujemy oczywiście także szeroki zakres rozmiarów – znajdą u nas Państwo zarówno buciki dla dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki, jak i obuwie dla nastolatków. Obuwie dziecięce marki BARTEK podbija serca dzieci i młodzieży na całym świecie!


Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz