Rabaty do -40%

 

Czarne buty dla chłopca to must have w każdym domu z małym rozrabiaką, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Czerń jest idealnym kolorem, który można dobrać do każdego typu stroju, a jednocześnie umożliwia łatwe pozbycie się zabrudzeń, pojawiających się po długich godzinach zabaw na zewnątrz. Czarne buty sportowe dla chłopca czy też sandały chłopięce możecie oczywiście znaleźć w naszym sklepie. Najpierw jednak dowiedzcie się, w jaki sposób wybrać odpowiednie buciki dla swojej pociechy. Kiedy warto zmienić rozmiar? Na jakie parametry zwrócić szczególną uwagę?

 

Czarne buty dla chłopca – jakie wybrać?

 Wybierając obuwie, konieczne jest przede wszystkim dobranie odpowiednich bucików do potrzeb dziecka. Czarne trampki dla chłopca sprawdzą się latem lub wiosną, jednak ze względu na cienką podeszwę nie powinny być używane jako obuwie sportowe. Nie są one bowiem w stanie odpowiednio amortyzować wstrząsów powstających podczas biegania. W takim przypadku konieczne będzie sięgnięcie po czarne buty sportowe dla chłopca. Ciemny materiał pozwoli na łatwiejsze czyszczenie butów, co może być ulgą dla wielu rodziców.

 

Czarne buty dla chłopca – na co zwrócić uwagę?

 Wybierając półbuty czy sandały chłopięce, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka parametrów, które będą wspierać naturalny rozwój stopy, ale także zapewnią dziecku potrzebny komfort.

 

Czarne buty dla chłopca – na rzepy czy sznurowane?

 Rodzice często zastanawiają się, kiedy przychodzi odpowiedni moment na to, by zaprezentować swojemu dziecku buty ze sznurówkami. Odpowiedź nie jest prosta – wiele zależy od samego malucha. Z całą pewnością nie warto ryzykować zakupu sznurowanego obuwia, gdy umiejętność zawiązywania butów nie jest jeszcze opanowana. W ten sposób ryzykujemy, że dziecko potknie się o sznurówkę czy też będzie chodzić w niezawiązanych butach. Rzepy i sznurówki mają chronić przed zsuwaniem się bucików. Dlatego jeśli maluch jeszcze nie radzi sobie z „butami dla dorosłych”, lepiej zakładać mu modele z rzepami. Z łatwością znaleźć można półbuty chłopięce, które świetnie wyglądają z tą formą zapięcia.  

 

Czarne buty sportowe dla chłopca – jak wybrać rozmiar?

 Wybranie rozmiaru butów nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Nie jest to jednak tak trudne, jak mogłoby się wydawać – również przez Internet. Wystarczy zmierzyć stopę dziecka poprzez odrysowanie jej na białej kartce, a następnie odmierzenie odległości między dwoma skrajnymi punktami: paluchem i piętą. W ten sposób otrzymujemy długość wkładki. Wystarczy porównać ją z tabelą rozmiarów w sklepie. Chociaż wielu rodziców uważa, że konieczne jest przymierzenie bucików, z takimi danymi można z łatwością wybrać obuwie, które będzie pasować jak ulał na stopę dziecka.


Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz