Kod SALE20
  • 1
  • z
  • 1
  • 1
  • z
  • 1

Białe buty dla chłopca

Białe buty dla chłopca są w tej chwili tak samo popularne, jak ich większe odpowiedniki dla dorosłych mężczyzn. Nie da się ukryć, że panowie kochają biel! Ten niezwykle modny dodatek można z łatwością dopasować do każdego typu ubrań. Czym jednak kierować się, wybierając buty dla chłopca? Białe obuwie, tak samo jak każde inne, musi być przede wszystkim wygodne. I o tym należy pamiętać podczas zakupów.

Białe buty dla chłopca – dlaczego warto?

Białe buty dla chłopca to wybór nie tylko od święta i na komunię. Rodzice coraz częściej się o tym przekonują. Półbuty chłopięce w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko, dlatego można zakładać je na przykład na rodzinne spotkania. Jednak na podwórku czy też w szkole sprawdzą się równie dobrze. Biel jest niezwykle uniwersalnym kolorem – będzie prezentować się świetnie niezależnie od okazji.

Buty dla chłopca – białe mogą szybko się brudzić

Jednym z powodów, dla których rodzice raczej niechętnie wybierają białe buty sportowe dla chłopca bądź inne obuwie na co dzień w tym kolorze, jest oczywiście fakt, że biały materiał szybko się brudzi. Niestety to prawda. Białe buty już po kilku tygodniach mogą wyglądać, jakby były szare. Ale oczywiście temu także można jakoś zaradzić. W jaki sposób? Przede wszystkim poprzez impregnację obuwia tuż po jego zakupie. Chociaż wiąże się to z zakupem odpowiedniego preparatu, jest to dobra inwestycja. Preparat wystarcza na wiele użyć, a buty są dużo bardziej odporne na zabrudzenia. Dodatkowo białe buty dla chłopca warto codziennie wieczorem przecierać wilgotną ściereczką, by pozbyć się plam z błota czy trawy. Dzięki temu dłużej zachowają one swój piękny, świeży kolor. Nie taka biel straszna, jak ją malują.

Białe buty dla chłopca – czym kierować się podczas wyboru?

Kupując białe buty dla chłopca, zwróćcie uwagę na kilka istotnych parametrów:

Wybierając obuwie, kierujcie się tymi zasadami, by mieć pewność, że maluch otrzymał najlepsze i najwygodniejsze buciki. Nie zapomnijcie także o wyborze odpowiedniego rozmiaru. Lepiej odpuścić wybieranie butów „na zaś”, nawet jeśli wydaje się to kuszące. Stopa dziecka rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego koniecznie zmierzcie ją tuż przed zakupami.

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz