Rabaty do -40%

Buty odblaskowe dla chłopca

W sklepie Bartek znajdą Państwo najwyższej jakości buty odblaskowe dla dzieci. Polecamy kolekcję złożoną z tzw. mini first steps, sandałów, trzewików oraz półbutów ze wszytymi elementami odblaskowymi. Dzięki nim maluch będzie zawsze bezpieczny, niezależnie od oświetlenia na drodze.

Dlaczego warto kupić odblaski dla dzieci?

Buty odblaskowe dla chłopca przydają się szczególnie wtedy, gdy maluch porusza się po niedostatecznie oświetlonej drodze. Taka sytuacja ma często miejsce na przedmieściach. Wystarczy jednak wyposażyć ubranko dziecka w odpowiednie elementy odblaskowe, by uniknąć niebezpieczeństwa w postaci potrącenia przez samochód. Dzięki nim kierowca dostrzeże malucha w odpowiednim momencie i zdąży szybko zareagować.

Buty odblaskowe są bardzo modne

Buty dla chłopca z elementami odblaskowymi, nie dość, że zwiększają bezpieczeństwo, to jeszcze są bardzo modne. Odblaski dla dzieci są dostępne w wielu różnych wariantach oraz wersjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu Bartek można znaleźć nie tylko sandały czy trzewiki chłopięce, ale także buciki dla najmłodszych, tzw. mini first steps oraz eleganckie półbuty. Wmontowany odblask wcale nie ujmuje im wyglądu, wręcz przeciwnie.

Bartek – buty dla chłopca z odblaskami najwyższej jakości

Buty odblaskowe Bartek powstały z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych dziecięcym stopom. W naszej ofercie dostępne są modele ze skóry licowej, nubuku oraz ocieplanego weluru, wyposażone w innowacyjną wkładkę B-FRESH. Działa ona jak wbudowany dezodorant – chroni przed nadmiernym poceniem oraz hamuje rozwój drobnoustrojów. Poza elementami odblaskowymi buciki wyróżnia także antypoślizgowa podeszwa z termokauczuku – dzięki temu maluch ma zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Bartek – buty z elementami odblaskowymi stworzone dla najmłodszych

Buty odblaskowe dla chłopca Bartek powstają we współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny ortopedii – antropologami oraz lekarzami z Instytutu Przemysłu Skórzanego. Co roku tworzymy około 300 autorskich wzorów bucików, które gwarantują najwyższą jakość. Prowadzimy również cykliczne badania stóp dzieci w ramach programu Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. Dzięki temu możemy tworzyć obuwie dostosowane do wymagań rozwojowych wszystkich dzieci.

Historia firmy Bartek sięga lat 90. Początkowo przedsiębiorstwo wytwarzało tylko obuwie damskie, ale rozrosła się na tyle i zmieniła profil, że dziś pracuje w niej prawie 800 osób, a prawie 40% wytwarzanego obuwia trafia na rynki wschodnie i zachodnie. Produkujemy buty – odblaskowe i nie tylko, które są idealnie wyprofilowane i dzięki temu wspierają rozwój dziecięcych stóp na każdym etapie. Od zawsze zależało nam na tym, aby połączyć ze sobą trzy pierwiastki – zdrowie, wygodę oraz modny wygląd. Jak widać na przykładzie butów dla chłopca z elementami odblaskowymi, doskonale nam się to udaje! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i uzupełnienia garderoby pociechy.
Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz