Buty dla dzieci

DLACZEGO BUTY DZIECIĘCE MARKI BARTEK?

Zdrowa stopa Tworzymy buty w trosce o zdrowe stopy dzieci
Naturalna skóra Szyjemy z naturalnych skór i bezpiecznych materiałów
30 lat na rynku Mamy 30 lat doświadczenia
Darmowa wysyłka i zwroty Oferujemy darmową wysyłkę i bezpłatne zwroty

„Od pierwszych kroków, zarówno Natanka jak i Zojki, towarzyszyły nam buciki BARTEK. Po pierwsze dlatego, że to bardzo dobra, sprawdzona polska marka, a po drugie mają przepiękne modele zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Nauczona doświadczeniem, rzeczy sprawdzone przez Natana zawsze powielam u Zojki.”

@gosiabednarczuk

BUTY DLA DZIECI - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co wyróżnia buty dziecięce BARTEK?

Dobrze zaprojektowane i wykonane buty dziecięce wspierają zrównoważony rozwój dziecka. Wiemy o tym doskonale, ponieważ od 30 lat tworzymy specjalistyczne, prozdrowotne buty dla dzieci. Każdy model obuwia dziecięcego jest szczegółowo zaprojektowany - mamy co do tego pewność, ponieważ obuwie dziecięce BARTEK powstaje przy współudziale i aktywnym zaangażowaniu antropologów i lekarzy ortopedów. Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany, a buciki dla dzieci BARTEK poddajemy szeregowi różnych testów, które potwierdzają wysoką jakość, funkcjonalność i prozdrowotne właściwości obuwia dziecięcego.

Buty dla dzieci ze znakiem Akademii Zdrowej Stopy - co to oznacza?

Rodzice zawsze szukają najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo ich pociech. Sytuacja wygląda identycznie w przypadku wyboru odpowiedniego obuwia - buty dla dzieci muszą być niezawodne. Wiemy o tym doskonale, ponieważ sami jesteśmy rodzicami, którzy dbają o wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci. Co roku tworzymy setki projektów butów i bucików dla dzieci, ale wybieramy tylko te buty dziecięce, co do których mamy pewność, że będą właściwym i niezawodnym wsparciem w prawidłowym rozwoju stóp dziecka. Już od wielu lat, razem z Instytutem Przemysłu Skórzanego, prowadzimy cykliczne badania stóp dzieci w ramach Akademii Zdrowej Stopy BARTEK. Stawiamy hipotezy, weryfikujemy je i zdobywamy nowe dane odnośnie rozwoju układu kostnego dzieci, dzięki czemu możemy wychodzić naprzeciw potrzebom i zapewniać prawidłowe wsparcie zdrowego rozwoju stóp. Obuwie dziecięce ze znakiem Akademii Zdrowej Stopy BARTEK to gwarancja wysokiej jakości, potwierdzonej rzetelnymi badaniami.

Obuwie dziecięce BARTEK - jak dopasować odpowiednie buty do grupy wiekowej?

Specjalizacja w dziedzinie produkcji butów dla dzieci pozwala nam tworzyć odpowiednie, komfortowe i prozdrowotne obuwie dziecięce. Naszą wiedzę na temat prawidłowego rozwoju dziecięcych stóp inwestujemy w autorskie projekty bucików dla dzieci. Aby ułatwić rodzicom rozeznanie się w różnych rodzajach butów dziecięcych, zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie BARTEK klarownie i czytelnie oznaczyć kolekcje obuwia, które najbardziej odpowiadają dziecięcym kategoriom rozwoju stopy. Mamy zatem podział na cztery grupy wielkościowe:

- grupa Niemowlęca, która obejmuje buciki dla dzieci z zakresu numeracji od 17 do 21,
- grupa Poniemowlęca, do której zaliczają się buty dla dzieci w numeracji 19-26,
- grupa Przedszkolna obejmująca buty dziecięce od numeru 26 do 32,
- grupa Szkolna, w której znajduje się obuwie dziecięce o numerach od 33 do 40.

Znając ten podział wielkościowy obuwia, z pewnością łatwiej Wam będzie dobrać odpowiednie buty dziecięce dla Waszej pociechy.

Czy buciki dla dzieci BARTEK są wyposażone w innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne?

Buciki dla dzieci to nasza pasja od wielu lat i nie ukrywamy faktu, że cały czas zdobywamy nową wiedzę w tym zakresie, dbając o to, aby buty dla dzieci BARTEK zawsze były aktualną odpowiedzią na potrzeby rozwojowe dziecięcych stóp. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić Rodziców, że prawidłowo wspieramy rozwój stóp dziecka na różnych etapach życia. Obuwie dziecięce, które znajduje się na stronie sklepu internetowego BARTEK, posiada szczegółową specyfikację. Wybrane modele butów wyposażone są w różne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne, a są to np. wkładki antygrzybicze i antybakteryjne B-FRESH i Dry&Go, elementy odblaskowe, czy membrana BRTKtex. Każde z nich posiada inną, przydatną funkcję.

Buty dziecięce wyposażone w specjalistyczne wkładki B-FRESH oraz Dry&Go zapewniają stopom suchość i komfort w czasie intensywnego wysiłku, bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz. Elementy odblaskowe umieszczane z różnych stron bucików dziecięcych sprawiają, że dziecko będzie lepiej widoczne po zmierzchu. Buciki dziecięce na chłodniejsze pory roku wyposażone w funkcjonalną membranę BRTKtex zapewniają dziecięcym stopom ochronę przed wiatrem i wodą z zewnątrz.

Dlaczego buty dla dzieci powinny być wysokiej jakości?

Harmonijny i bezpieczny - dokładnie taki powinien być rozwój każdego dziecka. Rodzice są tego świadomi i zawsze starają się zapewnić swoim pociechom jak najlepsze wsparcie na każdym etapie życia. Marka BARTEK, kierując się bogatym doświadczeniem oraz poradami ekspertów z różnych dziedzin nauki, może zagwarantować sprawdzone, prozdrowotne buty dziecięce, które wspierają harmonijny i zdrowy rozwój. Obuwie dziecięce to element garderoby, z którego dzieci korzystają codziennie. Dobrze dobrane, wyprofilowane i wykonane z naturalnych skór i materiałów, buty dla dzieci, to nieocenione wsparcie w codziennym funkcjonowaniu. Buciki dla dzieci wykonane z nieodpowiednich materiałów, zaprojektowane bez wsparcia ekspertów mogą powodować deformację dziecięcych stóp oraz przyczynić się do powstawania niebezpiecznych urazów. Nie ryzykuj i wybierz sprawdzone i prozdrowotne rozwiązania, które proponuje polska marka BARTEK.

Newsletter Dołącz do newslettera i otrzymaj 10% na pierwsze zakupy! Dołącz