mini_first_step_200x145s
mini_steps_640

BARTEK, to polska  firma, która od ponad 20 lat specjalizuje sie w produkcji wysokiej jakości obuwia dzieciecęgo. Dotychczas wyprodukował juz ponad 10 mln par butów. U podstaw sukcesu marki leży wyjatkowa dbałość o zdrowie, prawidłowy rozwój  fizyczny i komfort dzieci. Bezpieczeństwo i właściwości profilaktyczne butów BARTEK oraz gwarancje prawidłowego rozwoju i funkcjonowania stopy dziecka potwierdza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz znak Zdrowa Stopa.

imid_zs_200x121

zdrowa_stopa_150x104

BARTEK jest autorem pierwszego w Polsce profilaktycznego programu pod nazwa Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. W ramach akcji odbywają sie bezpłatne badania stóp wsród dzieci w wieku od 0 do 10 roku zycia. Konsultacji udzielaja lekarze ortopedzi oraz antropolodzy.

najwazniejszy_pierwszy_krok_233x75 but_opis_300x259
Buciki stworzone specjalnie z myślą
o dzieciach, które uczą sie chodzić.
Są dostosowane do potrzeb
delikatnych dziecięcych stópek.
buty_1_300x90Buciki te zostały stworzone przy współpracy z antropologami oraz lekarzami ortopedii. Ich główną zaletą jest wyjatkowa elastyczność, która zapewnia najwyższy komfort małym stópkom. Elastyczność ta została osiagnięta dzięki wykorzystaniu bardzo miękkich, naturalnych skór, a także dzięki specjalnej konstrukcji. Podpodeszwa z mięciutką pianką zapewnia wyjatkowy komfort chodzenia.
Niezwykle ważne jest by bucik utrzymywał stopę w stabilnej pozycji, a przy tym nie ograniczał ruchów. Dlatego w bucikach BARTEK zastosowano specjalne usztywnione zakładki termoplastyczne, a profilowana wyściółka utrzymująca stopę w naturalnej pozycji oraz kołnierz wypełniony miekką pianką amortyzującą kontakt z krawędziami bucików.
Zapięcia na paski rzepowe lub sznurowane umożliwiają dopasowanie buta do wszystkich tęgosci stóp.
buty_2_300x86Wiemy, że bardzo często wkładanie stópki maluszka do buta dla wielu Rodziców stanowi nie lada wyzwanie dlatego modele dla najmłodszych, posiadają zapięcie sięgające jak najdalej w kierunku czubka buta, co zdecydowanie ułatwia wkładanie obuwia i dopasowanie do stopy.
Podeszwy w obuwiu wykonane z termokauczuku mają dobrą przyczepność i ułatwiają stawianie pierwszych kroczków. Ponadto specjalnie zaprojektowane urzeźbienie w miejscu stawu sródstopno-palcowego wpływa na elastyczność całego buta. Odpowiednio wysoki i szeroki czubek pozwala na swobodne poruszanie paluszkami.
b-fresh_640x111

Znajdź sklep
w swojej okolicy