MATERIAŁY DLA PRASY

BARTEK to polska firma, która jest największym producentem obuwia dziecięcego w kraju. Przez ponad 20 lat działalności firma wyprodukowała już 10 milionów par butów. Sukces marki leży w wyjątkowej dbałości o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Misją firmy jest uśmiech, zdrowie i komfort małych klientów. Produkty BARTEK tworzone są w zgodzie z wymogami anatomicznymi stopy dzieci z naturalnych materiałów, zawsze w ciekawej stylistyce i kolorach. Wysoką jakość produktów potwierdza znak Zdrowa Stopa oraz Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka. BARTEK produkuje obuwie w rozmiarach 17-40. Sieć sprzedaży to 52 sklepy firmowe w całej Polsce oraz 200 sklepów multibrandowych w kraju i z ponad 250 placówek za granicą oraz w sklepie internetowym na www.sklep.bartek.com.pl.
BARTEK jest autorem pierwszego w Polsce profilaktycznego programu pod nazwą Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. W ramach akcji odbywają się bezpłatne badania stóp wśród dzieci w wieku od 0 do 10 roku życia.

 

Materiały do pobrania

Plik Opis
Logo Pobierz
KOLEKCJA OBUWIA MARKI BARTEK NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2016 Opis kolekcji na sezon jesień-zima 2016 Pobierz
KOLEKCJA OBUWIA MARKI BARTEK NA SEZON WIOSNA-LATO 2015 Materiały Pobierz
Materiały prasowe BARTEK SA BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dzieci Pobierz
Bartek press info PL 2016 Pobierz
Opis Kolekcji Bartek Pobierz

 

KONTAKT

W przypadku zainteresowania otrzymywaniem informacji prasowych lub dodatkowymi materiałami specjalnymi na nasz temat zapraszamy do kontaktu z:

Monika Klimczak

M:+48 504 93 44 00

E: m.klimczak@bartek.com.pl

 

 

Znajdź sklep
w swojej okolicy